Staro Seliste klan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum servera i klana starog selista
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Popunjavanje Konkursa za Admina

Ići dole 
+3
PerfectCoc@inE
LaGGeR
|SS-GanG|KILLER!!!
7 posters
AutorPoruka
|SS-GanG|KILLER!!!
Admin
|SS-GanG|KILLER!!!


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimePet Dec 02, 2011 6:46 am

Sve sto treba da otvorite novu temu(idete na new topic) i ispunite prijavu

Ime i prezime :

nick :

godiste :

iskustvo sa adminom :

Koliko dugo igras cs :

Jesi ikad imao Clan :

Zasto zelite biti admin???

I kontakt MSN,SKYPE ili FB (iskopirajte link vaseg profila)


Poslednji izmenio |SS-GanG|KILLER!!! dana Ned Dec 11, 2011 4:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://ss-gang.serbianforum.info
LaGGeR




Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 1:47 pm

Aleksandar Petrovic

Don't Stop Believin'

96

Bio sam admin 4 puta

Aktivno 2 godine

Imao sam clan 2 godine

Volim biti admin Very Happy

https://www.facebook.com/xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 36
Datum upisa : 03.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 3:48 pm

Lageru jesi ti dečko debil? Čiter si i zbog toga ne možeš nikad ovde dobiti admina... Čituješ kad nema drugih admina, 100 puta sam te provalio, tako da idi ti na delagano moli tamo za unban pa nek ti oni daju admina i budi zadovoljan što ti dozvoljavamo da igraš ovde (bar dok ne upališ čit), a ne još da tražiš admina!
Nazad na vrh Ići dole
|SS-GanG|KILLER!!!
Admin
|SS-GanG|KILLER!!!


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 4:39 pm

E ovako lageru u pravu je Koks... Poznato je da si koristio cit i na delagano i na ogor... A i nisi se u opste pokazao kao dobar admin na Ogor.... Samo su bili problemi oko tebe... Tako da ti nisi u opste za admina... Toliko Pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://ss-gang.serbianforum.info
LaGGeR




Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimePon Dec 12, 2011 5:15 pm

evo ovako... 1.ja to sranje nemam vise u komp 2. koks previse seres na ogor nisam nijednom upalio cit...a na delaganu sam igro sa cit 3 minuta dok nisam provalio da mi je cit upaljen!!!!..3.ja sam na ogor bio solidan admin i zato koks cuti... ps. stajo koks mnogo sere znaci NIJEDNOM nisam upalio cit na ogor ni na bor samo na delagano dok nisam provalio da mi je upaljen...sad je na tebi dal ces mi dati admina ili neces dovescu ti 3 igraca i bicu stalan...
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 36
Datum upisa : 03.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 1:09 am

Lageru idi igraj supermarija, al probaj da ne čituješ dok igraš... Na ogor si palio samo tako i priznao si da si to radio majmune mali! JA SAM TE BAN LIČNO pre nego što si dobio tamo admina 4 ili 5 puta i stalno ti je neko skidao ban (Jaca valjda), a ja sam ti i sredio da ti se skine tamo admin jer si čiter i palio si čit... Ima dosta servera de traže admine za 200 300 kinti gde i admini čituju tako da se malo raspitaj pa idi tamo čituj... Ako si pravi igrač nikad nećeš staviti čit na komp, a ako bar 1 hoćeš da "probaš" čit znači da si bot i da cs nije igra za tebe... Jednom čiter - uvek čiter!

P.S. A ti Killeru skidaj mi bre taj ban ovaj Đuza nije normalan Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
|SS-GanG|KILLER!!!
Admin
|SS-GanG|KILLER!!!


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 1:38 am

Ma Djuza je botina teska... Very Happy Skinuo sam ti ban...
Nazad na vrh Ići dole
https://ss-gang.serbianforum.info
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 36
Datum upisa : 03.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 1:52 am

Ma nisi bre, Đuza to kad banuje ne vredi ni skidati xD Ili možda treba mapa da se promeni da bi unban funkcionisao Razz
Nazad na vrh Ići dole
KLI[N]DA

KLI[N]DA


Broj poruka : 81
Datum upisa : 03.12.2011
Godina : 29
Lokacija : Kruševac

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 10:18 am

hahaah ma moj kum sta god da uzme u ruke to pokvari vise ne vredi ni kliker da mu dajes
Nazad na vrh Ići dole
|SS-GanG|KILLER!!!
Admin
|SS-GanG|KILLER!!!


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 11:12 am

Ma Djuza je mekica Very Happy Koks probaj sad da udjes... Bio je problem sto sam ubacio mdb ban na server u medjuvremenu.... Sad sam ga iskljucio pa uso da ti skinem ban... pa sam ponovo upalio.... Trebalo bi da mozes da udjes
Nazad na vrh Ići dole
https://ss-gang.serbianforum.info
LaGGeR




Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 2:19 pm

ae koks smaras ubijas!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Djuza mekica**




Broj poruka : 49
Datum upisa : 01.02.2011
Godina : 32
Lokacija : Bor. Serbia

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 2:57 pm

Dosta ste me hvalili vi ovde Smile))))
Nazad na vrh Ići dole
|SS-GanG|Boem




Broj poruka : 26
Datum upisa : 31.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeUto Dec 13, 2011 9:29 pm

lageru...mozes da budes admin kad uplatis na moj racun jedno 500evrica...:DDD
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE

PerfectCoc@inE


Broj poruka : 36
Datum upisa : 03.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimePet Dec 16, 2011 9:04 am

|SS-GanG|Boem ::
lageru...mozes da budes admin kad uplatis na moj racun jedno 500evrica...:DDD

skromno za početak xD

A ti mali kugLaGGeru šetnja...
Nazad na vrh Ići dole
Petrovic




Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.12.2011

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimeČet Jan 05, 2012 7:39 pm

[Marko Petrovic

Petrovic

89

Nisam bio admin

Aktivno 1 godinu

Nisam imao klan

Hocu da probam da budem admin Razz

https://www.facebook.com/xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
|SS-GanG|KILLER!!!
Admin
|SS-GanG|KILLER!!!


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.01.2011
Godina : 33
Lokacija : Bor

Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitimePon Jan 16, 2012 5:38 pm

Dacemo ti admina...
Nazad na vrh Ići dole
https://ss-gang.serbianforum.info
Sponsored content





Popunjavanje Konkursa za Admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Popunjavanje Konkursa za Admina   Popunjavanje Konkursa za Admina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Popunjavanje Konkursa za Admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Uslovi za dobijanje admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Staro Seliste klan :: Staro Seliste Public IP: 193.104.68.11:27062 :: Konkurs za Admina-
Skoči na: